facebook logo

Sádrokarton

Sádrokartonářské práce nahrazují tradiční zedníky

sadrokarton PrahaV dnešních moderních interiérech je stále častěji používaným materiálem sádrokarton. Stavební firma JIRMAN nabízí volné kapacity také při rekonstrukcích a opravách interiérů. Stavíme pro vás kvalitní vnitřní konstrukce ze sádrokartonu, včetně stavebních příček, různých sádrokartonových podhledů a dalších činností.

Zednické a další řemeslné práce

Při rekonstrukcích interiérů kromě sárokartonářských prací zajistíme i vyzdění příček a další drobné zednické práce a opravy. Stejně jako další stavební práce z naší nabídky, děláme i sádrokarton na klíč. U nás pořídíte vše na jednom místě – návrh realizace, stavební materiál i kvalitně odvedenou práci a postavební úklid, vše je pouze otázkou domluvy.

Sádrokarton do náročných prostředí

Sádrokartonové desky lze s úspěchem použít i při rekonstrukcích kuchyní, koupelen a další prostor. Pro toto využití jsou doporučené sádrokartonové desky se zvýšenou odolností proti vlhkosti, případně se zvýšenou odolností proti požáru. Sádrokarton lze obkládat běžnými obkladačkami, nebo natírat speciálními nátěry s penetrací.

V případě zájmu nám pošlete poptávkový formulář.


O nás

Firma JIRMAN s.r.o., založena 18.1.2006, navazuje na činnost firmy Ladislav Jirman - OPRAVY A REKONSTRUKCE založené v roce 1996 se specializací na provádění pokrývačských, klempířských, tesařských, izolatérských a zednických prací.


JIRMAN s. r. o. - stavební firma

Wiedermannova 1406/4
158 00 Praha 13 – Stodůlky
Tel.: 603 464 123
mail: info@jirman-strechy.cz

Provozovatel a sídlo společnosti: JIRMAN s.r.o., Odborářská 264, 55001 Broumov, IČ:27487130, DIČ:CZ27487130, Společnost je registrována u: Krajský soud v Hradci Králové, spisová značka: C 21910.


 

na drazkach 45

krakovska 660

horovice010

krakovska 21 strecha 86

logos
spolehliva new2