facebook logo

Kvalitní fasády budov zajistí dobrou pohodu

ISS 7608 02542Kromě pokrývačských prací nabízí firma JIRMAN i související stavební práce, jako jsou opravy a dodávky fasád domů. Fasády stavíme s využitím lešení, při opravách fasád v nepřístupných místech využíváme horolezecké techniky.

Opravy a zateplení fasád budov - provádíme:

  • opravy zdí
  • opravy omítek
  • zateplení fasád obytných domů, kancelářských budov a dalších objektů
  • nátěry fasád z lešení nebo pomocí horolezecké techniky
  • montáž tepelné izolace
  • montáž sádrokartonu

Opravy fasád domů

Opravujeme malá i větší poškození fasád činžovních i rodinných domů. Včasná oprava poškozené fasády umožní odložit kompletní rekonstrukci venkovního pláště budovy o řadu let i desetiletí. Náklady na opravu fasády jsou s rekonstrukcí nesrovnatelné.

Zateplení fasády není umění, ale samozřejmost

Pouze kvalitní zateplení fasád domů zaručí vysokou tepelnou pohodu v místnostech uvnitř budovy. Rozdíly v nákladech na vytápění dobře zateplené budovy a budovy nezateplené jsou často v desítkách i stovkách tisíc ročně.
Kvalitní izolační materiály jsou zárukou pro dobré zateplení domů

Při zateplování fasád používáme izolační materiály od známých světových výrobců. Pouze kvalitní materiál, aplikovaný podle doporučených pracovních postupů zajistí dlouhou životnost a vynikající izolační vlastnosti zateplené fasády. Kvalitní fasáda, navazující na dobře zateplenou střechu vám ročně ušetří nemalé náklady.

V případě zájmu nám pošlete poptávkový formulář.


O nás

Firma JIRMAN s.r.o., založena 18.1.2006, navazuje na činnost firmy Ladislav Jirman - OPRAVY A REKONSTRUKCE založené v roce 1996 se specializací na provádění pokrývačských, klempířských, tesařských, izolatérských a zednických prací.


JIRMAN s. r. o. - stavební firma

Wiedermannova 1406/4
158 00 Praha 13 – Stodůlky
Tel.: 603 464 123
mail: info@jirman-strechy.cz

Provozovatel a sídlo společnosti: JIRMAN s.r.o., Odborářská 264, 55001 Broumov, IČ:27487130, DIČ:CZ27487130, Společnost je registrována u: Krajský soud v Hradci Králové, spisová značka: C 21910.


 

na drazkach 45

krakovska 660

horovice010

krakovska 21 strecha 86

logos
spolehliva new2